Click to enlarge
Contact: 0770 767 226
Stoc epuizat
Follow:
  • Descriere
  • Informații suplimentare
  • Livrare
  • Achizite prin SEAP
Descriere
Solutie VideoWALL Vogel's 2×2 cu fixare pe perete, 4 Display-uri SDS50K8-01 si Controller VideoWall MXB24VM, Distanta de la imagine la imagine 12mm pe verticala, 16mm pe horizontala
Suport VideoWALL Vogel's 2×2 cu fixare pe perete de la Vogel's
4x Bare verticale de prindere PFS3504, VESA 400mm, 80kg, ajustabile 3D
Barele verticale ajustabile 3D pentru ecrane PFS3504 fac parte din sistemul unic si flexibil, ideal pentru setup-urile video-wall-urilor si tablele cu meniu in-line. Cu acest concept modular, bazat pe Connect-it, iti poti crea o solutie pentru peretele video potrivita fiecarei necesitati de set-up. Solutia pentru peretele video consta in barele pentru interfata (PFB 34xx) si un set de bare verticale multi-directionale (3D) si ajustabile pentru interfata de prindere (PFS 35xx) pentru fiecare ecran. Vogel's ofera lungimi variate pentru barile de interfata si doua lungimi diferite de bare verticale cu o fixare de 400 mm si 800 mm.
PFS3504 sunt o pereche de bare verticale pentru ecran unice, ce pot fi ajustate in 3 directii (3D) pentru a obtine un look fara cusur. PFS3504 au o fixare verticala maxima de 400 mm si pot fi ajustate pe orizontal, in adancime si in inclinare. Odata ce ecranele sunt pozitionate, datorita serviciului pentru pozitionare, este foarte usor de a conecta cablurile la ecrane. Serviciul de pozitionare permite, de asemenea, demontarea individuala a fiecarui ecran pentru inlocuire sau intretinere, chiar si a ecranului din mijlocul peretelui video. Functiile aditionale includ blocarea deplasarii laterale pentru a evita miscarea orizontala. Cu lacatul optional (PFA 9109) poti preveni demontarea neautorizata.
2x Bare pentru interfata Vogel's PFB3419, 1915 mm, negru
Bara de interfata PFB 3419 face parte din sistemul unic si flexibil, ideal pentru montarea de video-wall-uri si in-line menuboarding. Cu acest concept modular, bazat pe Connect-it, poti crea propria ta solutie de video-wall pentru aproape orice necesitate. Video-wall-ul este format din bare de interfata (PFB 34XX) si un set de benzi de interfata ajustabile multi-directionale (3D) pentru fiecare display. Vogel's ofera 3 lungimi diferite de bare de interfata care pot varia de la 1900 la 3300 mm si doua benzi diferite de interfata cu VESA 400 mm si 800 mm.
Bara de interfata PFB 3419 face parte din sistemul modular Connect-it care poate fi folosit pentru tavan, podea sau montare pe perete. PFB 3419 cu o lungime de 1900 mm este ideal pentru montarea mai multor ecrane. PFB 3419 poate fi folosita in combinatie cu alte bare de interfata din seria PFB 34xx folosind un cuplaj de bare (PFA 9104).
Display LED 50" 4K 24/7 Profesional SWEDX SDS50K8-01
Digital Signage are un impact pozitiv asupra vanzarilor companiilor, consolideaza un anumit brand si reda informatii. Acest display ofera publicitate, indicatii si divertisment cu un mai mare impact decat un signage traditional. Seria SWEDX K8 cu un ecran LED 4K este o inovatie deschizatoare de drumuri cu un controller, 3 intrari HDMI 2.0 ce suporta 4K 60 Hz si alte intrari. Printre functiile ecranului gasim:
  • Creaza playlist-uri pentru imagini si video-uri cu autoplay;
  • Timer pentru pornire/oprire automata;
  • SMART HDMI! Ecranul se va opri/ va porni in functie de semnalul HDMI;
SDS50K8-01
Diagonala 50”
Ecran
Aspect
16:9
Rezolutie
3840 x 2160
Caracteristici
Rata de refresh
120Hz
Contrast
4000:1 Static. 100 000:1 Dynamic
Luminozitate (cd/m2)
350
Timp de raspuns
9.5ms
Unghi de vizualizare
178/178
Audio out
2 x 10W
Consum si Mediu
Alimentare
110-240 V
Consum
110 W
Consum in Stand-by
<0.50 W
Clasa energetica
A+
Prezenta plumb
Da
Mercur
0 mg
Conectori
HDMI (2.0).(HDCP)
Semnal suportat: Pana la 3840×2160 @ 60Hz
USB Media Player
2
VGA
1
VGA Audio-in
1
Component (YPbPr), Semnale suportate: 480P/480I/576P/576I//720P/1080I/1080P
AV
Digital Audio (Coaxial)
Dimensiuni si greutate
Dimensiuni
1116x639x31mm
Dimensiuni colet transport
1210x750x135mm
Greutate
16.5 kg.
Greutate colet transport
19.5 kg
VESA
400×200 mm
Controller / Matrice 4K Videowall EvoConnect MXB24VM 2 x 4 4K@60Hz 4:4:4 HDCP2.2
Features:
☆ HDMI 2.0 and HDCP 2.2 compliant
☆ Support multi-resolution up to 3840×2160@60Hz video output for video wall
☆ Support 2 channels HDMI loop out
☆ Support Bezel Compensation with two modes
☆ Support 180º rotation
☆ Support PIP on video wall
☆ Support RS-232 and TCP/IP control
☆ Support CEC control with displayer by PC Tool or commands
Package Contents
① 1 x Ultra HD Video Wall Processor
② 1 x 12V/3A Power Adapter